سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
 

آخرین مطالب

شرایط مشارکت بخش خصوصی در ساخت پروژه های زیر بنایی بندر نوشهرفراهم شد

شرایط مشارکت بخش خصوصی در ساخت پروژه های زیر بنایی بندر نوشهرفراهم شد

 

 

 

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تأکیدات مهندس سعیدنژاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی بر حضور پر رنگتر بخش خصوصی در ساخت پروژه های زیر بنایی بندر نوشهر خبر داد .

 منوچهر تاتینا در نشست شورای اداری اداره کل با اعلام این مطلب افزود : مدیر عامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی طی بازدیدی که از بندر نوشهر در هفته گذشته داشتند بر ضرورت مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی در ساخت پروژه های عمرانی و تأسیسات زیر بنایی بندر نوشهر از جمله احداث موج شکن،استحصال اراضی پشتیبانی از دریا و ... تأکید کرد .

 

او با اشاره به بهره برداری دو انبار سرپوشیده به مساحت ٢١هزار متر مربع که با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در هفته گذشته صورت گرفت خاطرنشان کرد: با تکمیل پروژه های جدید، فاز اول توسعه بندر نوشهر به پایان رسیده و ظرفیت عملیاتی بندر به طور چشمگیری افزایش یافته است .

 

      تاتینا ابراز امیدواری کرد فاز دوم توسعه بندر نوشهر با موافقت مسئولان ارشد سازمان و مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی به تصویب برسد تا شاهد رونق بیشتر بندر و ایجاد فرصت های شغلی جدید در تنها مرکز اقتصادی منطقه باشیم .

 

      مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران همچنین از رشد ١٨ درصدی عملکرد بندر نوشهر در بخش تخلیه و بارگیری کالا طی هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی خبر داد .

 

      تاتینا با اشاره به ضرورت احداث راه دسترسی بندر نوشهر ، ابراز امیدواری کرد که با حمایت مسئولان شهری و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، احداث راه دسترسی هرچه زودتر عملیاتی و زمینه توسعه همه جانبه بندر و کاهش مشکلات ترافیکی ناشی از تردد کامیون ها در سطح شهر فراهم شود .

۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۴۵