یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

اخبار

کلیات لایحه جلوگیری از آلودگی دریا تصویب شد

کلیات لایحه جلوگیری از آلودگی دریا تصویب شد
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به دستور کار جلسه امروز کمیسیون متبوعش،گفت:لایحه تصویب اصلاحات ضمائم کنوانسیون بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها و اصلاحات بعدی آن مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش بندر و دریا به نقل از تین نیوز؛ منصورآرامی در تشریح جزئیات دستور کار جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز لایحه تصویب اصلاحات ضمائم کنوانسیون بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها و اصلاحات بعدی آن و نحوه اجرای بند (ی) تبصره (2) قانون بودجه سال 1394 کل کشور درمورد نحوه توزیع قیر رایگان عمران شهری و روستایی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد،ابوموسی و بندرخمیر درمجلس شورای اسلامی افزود: لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها در قالب 6 قطعنامه بود که مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد:در جلسه امروز مسئولانی از سازمان بنادر و دریانوردی و ریاست جمهوری حضور داشتند و در مورد لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها توضیحاتی را ارائه کردند که کلیات آن به تصویب رسید و لایحه برای تصویب نهایی به صحن علنی می رود.

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۱۰