دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 

آخرین مطالب

برگزاری نشست هم اندیشی در بندر امیر آباد

برگزاری نشست هم اندیشی در بندر امیر آباد
با حضور مدیران حوزه مدیر عامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران بنادر شمالی به منظور ایجاد فرصت همکاری های مشترک نشستی در منطقه ی ویژه اقتصادی بندر امیر آباد در دو روز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی؛ این نشست که با برنامه ریزی های مسئولین سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت ؛ با حضور مهندس علی بخشی مشاور مدیر عامل ومدیر کل حوزه مدیر عامل ،روابط عمومی وارزیابی عملکرد، مهندس مسعودی ؛ مسئول هسته گزینش و ارزیابی و پاسخگویی به شکایات ، مهندس آنزان پور ؛ مسئول امور حقوقی سازمان ، مهندس تاتینا ؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، مهندس نعیمی مدیر کل بنادر استان گیلان ، مهندس اسعدی مدیر بنادر استان گلستان ، خدمتگزار مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیر آباد و جمعی از معاونین ، مسئولین و کارشناسان بنادر شمالی در بندر امیر آباد برگزار شد .
در ابتدای این نشست مهندس بخشی مدیر کل حوزه مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی هدف از برنامه ریزی جهت برگزاری این نشستها را ؛ جمع بندی نکات و مسائل ستادی و ایجاد همدلی ، همگرایی میان مدیران بنادر شمالی و تبادل دیدگاهها و نطرات در خصوص مسایل مشترک و انتقال تجربیات و جمع بندی پیشنهادات و توصیه های ارائه شده از جانب مدیران بنادر و فراهم آمدن موجبات تعالی سازمانی عنوان کرد .
سپس مسعودی ؛ مشاور مدیر عامل و مسئول هسته گزینش و بازرسی و ارزیابی عملکرد و نظارت بر ارتقاء سلامت اداری و پاسخگویی به شکایات سازمان بنادر در سخنانی بر الزامات جذب و استخدام نیروی انسانی اشاره کرد و بر لزوم توجه به بحث پاسخگویی به شکایات و تعیین پستی در استانها و بنادر به عنوان رابط(گزینش ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات) تاکید کرد .
در ادامه مهندس آنزان پور مسئول امور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی از تهیه شیوه نامه ای برای وصول مطالبات خبر داد .
سپس خدمتگزار مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیر آباد ضمن عرض خیر مقدم هدف از این جلسات را ایجاد تعامل ، همکاری و همدلی ما بین بنادر شمالی در کنار رقابتی سالم بیان کرد و این نشستها را مصداق بحث مدیریت جهادی دانست که موجبات توسعه هر چه بیشتر بنادر شمالی را فراهم می آورد .
در ادامه این جلسه مدیران بنادر شمالی به ارائه نقطه نظرات جامعی در خصوص راهکارهای عملی و مدون در جهت توسعه بنادر بیان کردند .
گفتنی است نشست مدیران ارشد سازمان بنادر و مدیران بنادر شمالی با کارشناسان حوزه امور حقوقی ، روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات بنادر شمالی از دیگر بخش های این نشست بود

۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۶:۳۶