دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 

آخرین مطالب

کسب رتبه نخست شاخص های بهداشت محیط بنادر توسط منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

کسب رتبه نخست شاخص های بهداشت محیط بنادر توسط منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)
معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از موفقیت منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) در کسب عنوان بندر برتر در بین بنادر کشور در زمینه شاخص های بهداشت محیط برای سومین سال متوالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، «سید علی سیاوش» معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن بیان اینکه ارزیابی سالانه بنادر کشور بر اساس شاخص های بهداشت محیط و با هدف اولویت گذاری سیاست های سازمان در اجرای طرح های بهداشتی و نیل به وضعیت مطلوب انجام می گیرد، افزود: طی این دوره ی ارزیابی که شهریور و مهرماه سال جاری صورت گرفت، پس از ارائه گزارش عملکرد سالانه اداره کل منابع انسانی پشتیبانی و رفاه در سازمان بنادر و دریانوردی ، منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) برای سومین سال متوالی به عنوان بندر برتر در بین بنادر کشور در زمینه شاخص های بهداشت محیط معرفی گردید.

«سیاوش» در ادامه افزود: اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه، تعهد به بهبود مستمر و ممیزی شاخص های بهداشت محیط به عنوان ملاک هایی است که در راستای رعایت الزامات استانداردهای سیستم مدیریت ارزیابی عملکرد همواره طی بازه زمانی مشخص مورد توجه و ارزیابی قرار می گیرد.

معاون اداری و مالی اظهار امیدواری کرد: با رعایت الزامات فوق می توان در استمرار اینگونه موفقیت ها به منظور توسعه و تعالی بنادر خصوصا در عرصه مدیریت سبز و پایدار همچنان در زمره ی سازمان های پیشرو و تاثیرگذار قرار داشت.

معاون اداری و مالی این اداره کل با بیان اینکه کسب این موفقیت مرهون تلاش بی شائبه کارشناسان مرکز HSE و همراهی و مشارکت سایر کارکنان تلاشگر این اداره کل است، تصریح کرد: این تلاش ها بر پایه مدیریت صحیح در استفاده از ابزارهای نوین مدیریتی و به منظور ساماندهی هرچه بهتر امورحاکمیتی سازمانی در زمینه مدیریت HSE صورت می پذیرد.

۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵