یکشنبه ۲۳ اَمرداد ۱۴۰۱
 

آخرین مطالب

رشد30درصدی تولید مقالات علمی ،پژوهشی درمنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

رشد30درصدی تولید مقالات علمی ،پژوهشی درمنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)
طی8 ماهه سال جاری،تولید مقالات علمی و پژوهشی در این اداره کل به میزان 30 درصد نسبت به مدت مشابه در سال91 افزایش داشته است .

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان خوزستان،«جهانگیر نجاتی» معاون اداری و مالی و سرپرست واحد طرح وتوسعه این اداره کل، به تولید بیش از 80 عنوان مقاله علمی و تخصصی درمنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) اشاره کرده وگفت : تاکنون تعداد بیش از 34 عنوان مقاله در همایش ها و مجلات علمی ،تخصصی  ملی وبین المللی پذیرفته و چاپ شده است.

            وی همچنین تعداد کل پروژه های مطالعاتی نیازسنجی شده در سال جاری را بالغ بر 63 پروژه مطالعاتی  ذکر نموده و بیان داشت : از این مجموع تعداد 55 پروژه با توان داخلی توسط شورای پژوهش این اداره کل تصویب و 8 پروژه  مطالعاتی باقیمانده جهت تایید نهایی به معاونت های مربوطه در سازمان بنادر ودریانوردی ارسال شده است. 

وی در پایان بیان داشت : موفقیت و توسعه  در هر سازمانی نیازمند گسترش رویکرد پژوهشی در سازمان است. پژوهش می‌تواند جلوی بسیاری از دوباره کاری‌ها، اتلاف وقت ها و هزینه ها را بگیرد و با ابرازخرسندی از ارتقای جایگاه مطلوب پژوهش در این اداره کل  یادآور شد بیشتر پروژه های مطالعاتی تعریف شده با ماهیت کاربردی و در راستای تصمیم گیری های کلان انجام شده است.                                      

 

 

 

۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸