یکشنبه ۲۳ اَمرداد ۱۴۰۱
 

آخرین مطالب

پیام تبریک سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهادت شهیدان سرافراز و صدیق باهنر و رجایی، هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارج گزاری و امتنان از دولتمردان و کارکنان خدوم و توانمند دولت دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در پیام تبریک سید علی استیری به مناسبت "هفته دولت" و فرا رسیدن چهارم شهریورماه، روز گرامیداشت مقام "کارمند" چنین آمده است:

"باید مغزهای خود را از اینکه تنها مستخدم دولت باشیم و پشت میز بنشینیم، خالی کنیم و برگردیم به اینکه انسانیت انسان در رابطه با کار به وجود می آید و انسان می تواند به وسیله کاری که انتخاب می کند، خالق خود باشد." (شهید رجایی – اسفند 59)

هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد، نیکو سرشت و گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ انقلاب، رجایی و باهنر است؛ یادآور کوچ دو پرستوی سبک بال رفته تا افق عرش، رجایی و باهنر است؛ دو آموزگار وارسته که پیشه شان انسانیت و خلوص بود. به راستی که برای هرمزگان چه افتخاری بزرگتر از این که نام این دو شهید والامقام بر تارک بنادر این استان می درخشد.

در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شد، شاهد حماسه ای جاوید و ماندگار در ۲۴ خرداد ماه توسط ملت فهیم ایران بودیم و امید است در ادامه این مسیر خطیر و بس مهم، بتوانیم با دستان توانمند و اراده دریایی جوانان این مرز و بوم، بسترها و مصدرهای تحقق حماسه بزرگ اقتصادی را فراهم کنیم و بی شک در این حرکت عظیم و ماندگار نقش کارکنان و نمایندگان دولت در میادین اقتصادی و زیربنایی کشور بسیار مهم و حیاتی است.

بدون تردید تلاش قشر شریف کارمند در تمامی دستگاه ها به خصوص اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان زمینه‌ساز سایر فعالیتهای اقتصادی و توسعه ای در کشورمان است. حضور راهبردی کارمندان این مجموعه در عرصه خدمت رسانی به مردم، سرمایه گذاران و شرکتهای مستقر در مجتمع های بندری هرمزگان بعنوان دروازه طلایی اقتصاد ایران، حضوری چشمگیر و قابل تقدیر است که ثمرات آنرا می توان در موفقیت روند انجام پروژه ها و ارایه خدمات متنوع به مشتریان، به وضوح مشاهده کرد .

اینجانب ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارکنان متعهد، صدیق و شریف بنادر استان، امیدوارم با کمک و همکاری همه همکاران در بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضای باری‌تعالی موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم.

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                 به گیتی نام خود را جاودان کرد

۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۳:۰۰
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان |