یکشنبه ۲۳ اَمرداد ۱۴۰۱
 

آخرین مطالب

ثبت رکورد تخلیه بیش از 4600 دستگاه خودرو از یک کشتی طی مدت 47 ساعت

ثبت رکورد تخلیه بیش از 4600 دستگاه خودرو از یک کشتی طی مدت 47 ساعت

معاون عملیات بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ثبت رکورد تخلیه بیش از 4600 دستگاه خودرو از یک کشتی طی مدت 47 ساعت کاری در بندر شهید رجایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "مجتبی خوش نیت" ضمن اعلام این خبر افزود: برای نخستین بار در بندر شهید رجایی، 4617 دستگاه خودرو سواری طی مدت 47 ساعت از یک کشتی RO-RO تخلیه شد و این دستاورد بزرگ یک رکورد عملیاتی در سطح بنادر کشور محسوب می شود.

وی اضافه کرد: این موفقیت بزرگ که حاصل تلاش واحد بندری و منطقه ویژه(اداره امور بندری) با مشارکت بخش خصوصی می باشد، نشان دهنده این است که کارکنان کوشای این بندر می توانند با کارآمدی، تخصص، عملکرد دقیق و اطمینان بخش خود و با برنامه ریزی جامع، انجام کارهای بزرگی در سطح  بنادر کشور را در کارنامه کاری خود به یادگار بگذارند.

معاون عملیات  بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در پایان یادآور شد: محموله های تخلیه شده از کشتی های RO-RO به طور کلی شامل خودرو های سبک و سنگین است که به دو شکل واردات یا ترانزیت وارد بندر شهید رجایی به عنوان دروازه طلایی کشور می شود.

۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان |